Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

Keemple Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Keemple Polska działa na rynku od 2015 r. Zajmujemy się sprzedażą systemów smart home. W związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Office Manager. Praca w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji, organizacja i obsługa spotkań w biurze firmy
  • organizacja spotkań służbowych i eventów
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji i dokumentów w firmie, w tym obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • kontakt z dostawcami i kontrahentami
  • współpraca z firmami zewnętrznymi: IT, prawne, BHP, księgowe, kadrowe, sporadycznie agencja celna
  • sporządzenie i kompletowanie dokumentacji dla działu księgowego, w tym rozliczanie kas fiskalnych i wystawianie faktur
  • przygotowywanie i archiwizacja  dokumentacji, w tym umów
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentów pracowniczych
  • organizacja i rozliczanie wyjazdów służbowych
  • wdrażanie i dbałość o aktualność procedur RODO
  • zarządzanie małą flotą samochodów
  • zarządzanie wewnętrznym magazynem firmy
  • dbanie o właściwe funkcjonowanie biura, w tym zaopatrzenie i czystość
  • bieżące wsparcie działów w firmie, w tym przygotowywanie nowych stanowisk pracy

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w korzystaniu z systemów CRM
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • wysokie umiejętności organizacyjne, w tym organizacja pracy własnej i umiejętność pracy wielozadaniowej
  • chęć i motywacja do  długoterminowej współpracy z firmą

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • wpływ na rozwój własny i firmy
  • pracę w międzynarodowej firmie w branży nowych technologii

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.keemple.pl

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne