Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

MONTING DEVELOPMENT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7 0008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Grzybowska 43
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 43

Warszawa

Monting Development jest spółką deweloperską z siedzibą w Warszawie realizującą obecnie inwestycję w sektorze mieszkaniowym w Gdańsku na ponad 450 lokali przeznaczonych do sprzedaży. Przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w dużych miastach Polski: Warszawa, Łódź, Wrocław, Trójmiasto. Naszą misją jest rozwój spółki poprzez projekty deweloperskie zarówno lokalnie jak i w ujęciu ogólnopolskim. Wstąpiliśmy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Pragniemy wdrażać najlepsze praktyki rynkowe, innowacje w dążeniu do zapewnienia klientom najlepszych rozwiązań.

ZADANIA:

  • Działania z zakresu kontroli kosztów administracyjnych w tym sporządzanie raportów zarządczych
  • Zarządzanie procesami administracyjnymi wewnątrz organizacji, aktywny udział w kreowaniu nowych rozwiązań administracyjnych
  • Koordynowanie efektywnego przepływu informacji oraz dbanie o prawidłową komunikację
  • Dbałość o kontakt z zewnętrznymi dostawcami, w tym również negocjowanie i podpisywanie nowych umów w celu
  • ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług
  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz aktualizacja i tworzenie nowych procedur administracyjnych
  • Dbałość o właściwy stan techniczny środków trwałych wyposażenia firmy
  • Nadzór i obsługa floty samochodowej
  • Wdrażanie projektów administracyjnych wynikającymi z realizacji strategii rozwoju firmy, w tym stała współpraca z innymi działami firmy, min: Księgowości, Sprzedaży i Marketingu, Realizacji
  • Wdrażanie najlepszych praktyk, w tym automatyzacja i digitalizacja działań administracyjnych oraz dbałość o stały rozwój Zespołu

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze administracji i zarządzania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • Wysoce rozwinięte zdolności skutecznego zarządzania
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność prowadzenia wielu projektów naraz
  • Dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Prace w organizacji, która jest otwarta na inicjatywę, możliwość współtworzenia rozwoju firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • Pracę w energicznym i profesjonalnym zespole
  • Atrakcyjny pakiet Benefitów Pracowniczych
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B w zależności od preferencji
  • Dodatkowy bonus za realizację wyznaczonych zadań

Ogłoszenie archiwalne