Ta oferta pracy jest nieaktualna od 501 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa 23406/001

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę administracyjną biura oraz koordynowanie floty samochodowej i komórkowej.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta, lidera na rynku w branży Retail, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Office Managera.

    Opis stanowiska

    • Bieżąca obsługa administracyjna biura
    • Zarządzanie zespołem recepcyjnym
    • Koordynowanie floty samochodowej oraz komórkowej
    • Koordynowanie prac firm zewnętrznych, negocjowanie warunków umów
    • Dbanie o zaopatrzenie biura
    • Przygotowywanie oraz obsługa szkoleń
    • Organizacja eventów firmowych
    • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną
    • Ewidencjonowanie oraz dbanie o prawidłowy obieg umów z kontrahentami
    • Nadzór nad efektywnym przebiegiem informacji i dokumentów w firmie
    • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu firmy

    Profil kandydata

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu biurem oraz zespołem administracyjnym
    • Biegła znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny
    • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office
    • Doskonałe zdolności organizacyjne
    • Kreatywność w działaniu

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

    Jak aplikować / How to apply:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

    Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

    Dowiedz się więcej o Page Personnel