Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kancelaria zajmująca się doradztwem podatkowym, o ugruntowanej pozycji na rynku. Pracujemy dla największych polskich i zagranicznych podmiotów. Zespół ok. 10 osób planujemy rozszerzyć do 15 w ciągu najbliższych dwóch lat.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Zadania:

    • Wystawianie faktur na podstawie przekazanego przez doradców czasu pracy (ok. 40 dokumentów miesięcznie) oraz monitorowanie statusu płatności faktur.
    • Tworzenie draftów umów oraz ofert (na bazie istniejących wzorów), sporządzanie podstawowych pism procesowych (głównie pełnomocnictwa).
    • Terminowe opłacanie zobowiązań kancelarii.
    • Obsługa procesów przetargowych (także na platformach zakupowych) sporządzanie załączników do ofert i ofert na podstawie wytycznych doradców podatkowych.
    • Wsparcie zespołu w zadaniach sprzedażowych (także wstępny screening potencjalnych klientów - np. wyszukiwanie podmiotów z danego sektora przemysłu)
    • Wsparcie w procesach pozyskiwania pracowników (umieszczanie i administrowanie ogłoszeniami, wstępny screening CV).
    • Odpowiedzialność za całokształt spraw związanych z organizacją spotkań (także sporadyczne parzenie kawy dla gości kancelarii).
    • Prowadzenie kalendarzy: spotkań, urlopów i terminów (m.in. rozpraw, terminów sądowych)
    • Obsługa i archiwizacja korespondencji przychodzącej (umowy, pisma procesowe, dokumenty księgowe).
    • Obsługa korespondencji wychodzącej (w tym: praktycznie codzienna wizyta na poczcie).
    • Zakupy biurowe (w tym spożywcze, sprzętu biurowego, mebli czy wizytówek).
    • Sporadyczna obsługa podróży służbowych.

    Oczekujemy:

    • minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku (asystent/ka zarządu, office manager, koordynator biura).
    • podstawowa znajomość pakietu MS Office oraz umiejętności obsługi urządzeń biurowych (ksero, skaner, drukarka).
    • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2 (zdarza się kontakt z klientem zgranicznym lub konieczność sporządzenia umowy w języku angielskim)
    • wykształcenia minimum średniego lub wyższego (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, administracja).
    • podstawowej znajomości zagadnień księgowych.
    • inicjatywy i bardzo dobrej organizacji pracy.
    • prawa jazdy kat. B.
    • Wcześniejsza praca wsparta referencjami w szczególności w kancelarii lub biurze księgowym będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze.
    • Stałe godziny pracy.
    • Wynagrodzenie od 4000 zł netto (wyższe wynagrodzenie jest uzależnione od kompetencji i doświadczenia).
    • Pracę w małym zespole (ok. 10 osób).
    • Możliwość wpływania na pracę biura i jego organizację.
    • Niekorporacyjną atmosferę.
    • Dużą autonomię pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Obowiązkowy załącznik: CV

    Mile widziane: list motywacyjny oraz referencje (także w postaci kontaktu do poprzedniego pracodawcy)

    W CV prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). (lub tożsamej).

    1. Cel: celem przetwarzania danych osobowych jest: realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora polegająca na przeprowadzeniu rekrutacji na stanowisko Office Managera.
    2. Okres przetwarzania: dane przetwarzane są przez okres umożliwiający pełną realizację prawnie uzasadnionych interesów Administratora lub do momentu wycofania zgody. Okres przetwarzania danych może być przedłużony w przypadku, gdy przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami, a po tym okresie, jedynie w przypadku i w zakresie, w jakim będą wymagać tego przepisy prawa. Po upływie okresu przetwarzania, dane są nieodwracalnie usuwane lub anonimizowane.
    3. Osobom, których dane zostaną pozyskane w toku procesu rekrutacji przysługuje prawo żądania dostępu do danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
    4. Podanie danych osobowych przynajmniej jednej osoby uprawnionej do reprezentacji Zamawiającego
    5. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji ani do profilowania.
    6. Aplikant/kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w powyższym zakresie poprzez przesłanie dokumentów.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.