Oferta pracy

Office Manager

Bestpharma Sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 67, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Bestpharma Sp. z o.o.

Targowa 67

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie codziennymi sprawami biura,

  • zaopatrzenie w materiały biurowe oraz koordynacja zamówień wewnętrznych,

  • kontakt z zagranicznymi partnerami,

  • wysyłka paczek, listów,

  • obsługa codziennej korespondencji,

  • wsparcie działu zakupów oraz logistyki,

  • wprowadzanie do systemu nowych producentów oraz nowych produktów wraz z obsługą systemu,

  • obróbka wstępnej dokumentacji przy nowych produktach.

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych kontaktów interpersonalnych,

  • dynamizm i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym/zaawansowanym,

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • obsługa urządzeń znajdujących się w biurze takich jak telefon, drukarka, fax,

  • umiejętność pracy w środowisku Microsoft Office.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość systemów zarządzania fakturami/magazynem/projektami/klientami.

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju w kierunku konkretnego działu,

  • cykl szkoleń wprowadzających,

  • godziny pracy 8.00 – 16.00.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Firma Bestpharma działa na rynku surowców spożywczych i farmaceutycznych od 12 lat. Importujemy surowce do produkcji leków i suplementów diety z każdego zakątka kuli ziemskiej. Ponadto od ponad 5 lat wytwarzamy własne surowce do produkcji suplementów diety. Nasze wieloletnie doświadczenie w technologii produkcji, imporcie, dystrybucji oraz logistyce staramy się przekuwać na sukces naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy