Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

PANDA Group Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu

  • organizowanie pracy biura

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej

  • współpraca z biurem księgowym oraz urzędami

  • fakturowanie

  • wsparcie dyrektora wrocławskiego oddziału Spółki

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • organizacja dostaw importowych i wewnątrzunijnych

Nasze wymagania

  • minimum 3-letniego doświadczenia w administracji i/lub obsłudze sekretariatu

  • bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności, samodzielności oraz odpowiedzialności

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności komunikacji z Kontrahentami firmy

  • zaangażowania oraz pozytywnego nastawienia

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętności obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne, zarządzanie, administracja)

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Comarch Optima

  • znajomość branży Beauty i/lub medycznej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenia, rozwój zawodowy oraz możliwości awansu

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym i młodym zespole

  • niekorporacyjne warunki pracy

  • wsparcie ze strony zespołu

PANDA Group Sp. z o.o.

PANDA Group, lider rynku Beauty o ustabilizowanej pozycji z 30-letnim doświadczeniem, polski producent wyposażenia do salonów oraz dostawca wyselekcjonowanych urządzeń hi-tech do medycyny estetycznej, realizujący sprzedaż krajową i międzynarodową.

Przewiń do profilu firmy

Profil kandydata:

Jeśli Twój profil zawodowy różni się od naszych oczekiwań, a mimo wszystko jesteś ukierunkowany na rozwój w strukturach PANDA Group, to złóż swoją aplikację, a my w odniesieniu do aktualnych procesów rekrutacyjnych indywidualnie rozpatrzymy Twoją Kandydaturę.