Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manger / Asystentka Biura

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.O firmie

  • Cieślewskich 53, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.

Cieślewskich 53

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja codziennej pracy biura

  • Zarządzanie dokumentami i korespondencją w firmie, obsługą kurierską

  • Fakturowanie i kontrola przepływów finansowych, współpraca z księgowością

  • Wybór dostawców, zarządzanie dostawami, zakupami do biura

  • Dbanie o estetykę biura

  • Przyjmowanie gości i organizacja spotkań

  • Pomoc asystencka dla zarządu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Wysoka kultura osobista

  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej i wielozadaniowość

  • Samodzielność, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy

  • Zdolności interpersonalne – komunikatywność i praca w zespole

  • Odpowiedzialność, skuteczność, dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do kart sportowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jeśli masz takie doświadczenie lub podobne i chciałabyś dołączyć do naszego zespołu i pracować w miłej atmosferze w biurze na warszawskiej Białołęce czekamy na Twoje zgłoszenie.

Przewiń do profilu firmy

Chcielibyśmy, abyś potrafiła:

  • Rozwiązywać samodzielnie małe i duże problemy

  • Świetnie organizować własną pracę i innych

  • Reagować na potrzeby kolegów i koleżanek

  • Podchodzić elastycznie do nowych zadań

  • Sprawiać, że ludzie czują się zaopiekowani, a biurze panuje przyjazna atmosfera

  • Organizować najlepsze integracje i imprezy firmowe