Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office, Sales and Marketing Assistant

Todis Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Kaniowska 100, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent

Todis Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Kaniowska 100

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomocnicze prace księgowe, współpraca z biurem rachunkowym

  • Prace asystenckie, pomoc w przygotowywaniu ofert i umów

  • Wspomaganie prac marketingowych i sprzedażowych

  • Gromadzenie i archiwizacja dokumentów

  • Dbanie o infrastrukturę biurową

  • Kontakty z klientami, dostawcami i współpracownikami

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość oprogramowania biurowego (Word, Excel, Power Point)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie, elastyczność, skrupulatność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w niewielkim zespole i dużą samodzielność działania

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • pakiet benefitów

  • pracę od poniedziałku do piątku od 9 do 17, możliwe elastyczne godziny pracy lub zatrudnienie w niepełnym wymiarze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Firma TODIS CONSULTING w związku z rozwojem działalności poszukuje do pracy osobę na następujące stanowisko:

www.todis.pl

Przewiń do profilu firmy