Oferta pracy

Oficer Compliance

Santander Bank Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • codzienne monitorowanie i komunikowanie zmian regulacyjnych (lokalnych i UE) i standardach rynkowych, dotyczących działalności banku,

  • ocena wpływu zmian przepisów (lokalnych/europejskich) na działalność banku,

  • monitoring dostosowywania się banku do przepisów prawa i wytycznych regulatorów,

  • projektowanie / aktualizowanie regulacji wewnętrznych związanych z procesami zapewnienia zgodności,

  • zarządzanie bazą regulacji jednostki zapewnienia zgodności,

  • wsparcie w zakresie przygotowywania cyklicznych raportów i przygotowywania informacji zarządczych.

Nasze wymagania

  • łatwość w analizie przepisów oraz obszernych źródeł informacji i formułowania wniosków,

  • umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie, dobra samodzielna organizacja zadań w czasie pracy,

  • umiejętność pracy i komunikacji w zespole,

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w zakresie compliance w instytucji finansowej,

  • znajomość otoczenia prawnego instytucji finansowych,

  • wykształcenie wyższe, kierunki Prawo/Finanse/Ekonomia,

  • posługiwanie się językiem angielski w komunikacji biznesowej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością