Logo Pracuj.pl

Oficer PMO

Dekpol BudownictwoO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie projektem w systemie IFS (utworzenie projektu, i powiązań logistyczno-controllingowych, przypisanie zespołu, przypisanie budżetu)
  • rejestrowanie popytu na projekcie poprzez zgłoszenie zapotrzebowania na materiał, usługę, sprzęt
  • procedowanie zamówień na usługę podwykonawczą, niewymagającą umowy
  • rejestrowanie kosztów na projekcie (na podstawie zewn. WZ, tworzenie protokołu odbioru robót od podwykonawcy, ewidencja pracy sprzętu, rejestracja czasu ekip budowlanych)
  • kontrola budżetu i poziomu marży w odniesieniu do harmonogramu rzeczowo-finansowego
  • tworzenie protokołu inwestorskiego oraz inicjacja procesu fakturowania klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe związane z ekonomią, matematyką lub budownictwem
  • dobra znajomość Excela
  • zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie z pracą w systemie ERP

To oferujemy

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,
  • nastawienie na długofalową współpracę,
  • program rekomendacji pracowników
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy,
  • rozwój zawodowy w ramach Akademii Dekpol Budownictwo, a także inne szkolenia, kursy,
  • niezbędne narzędzia pracy zależne od stanowiska, tj. komputer, telefon, samochód,
  • elastyczność względem formy współpracy (w zależności od preferencji umowa o pracę lub współpraca B2B).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone

Dekpol Budownictwo

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Miejsce pracy

  • inwestycje prowadzone w okolicach Warszawy

Oficer PMO, Kraków