Oficer Wachtowy - Mistrz Zespołu Barek Zanurzalnych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 24.11.2017
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 24.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. to firma z 65-letnią tradycją. Specjalizuje się w remontach przebudowach i modernizacjach statków oraz obiektów offshore. Należy do grupy kapitałowej Remontowa Holding S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia 8 tysięcy pracowników.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Oficer Wachtowy
- Mistrz Zespołu Barek Zanurzalnych
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji mistrza zespołu barek zanurzalnych, nadzór nad pracownikami,
  • nadzór nad eksploatacją, balastowaniem, cumowaniem barek zanurzalnych,
  • dowodzenie operacjami dokowań obiektów na barkach,
  • dbałość o stan techniczny i certyfikację barek zanurzalnych,
  • wykonywanie obliczeń statecznościowo-wytrzymałościowych barek przy użyciu oprogramowania STABPRS,
  • przestrzeganie i stosowanie obowiązujących w stoczni procedur i instrukcji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek: nawigacja lub budowa statków,
  • doświadczenie na jednostkach pływających,
  • dyplom oficera wachtowego,
  • język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w zespole osób otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • ciekawe zadania dla dużych i znanych firm światowych.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o podanie w temacie „oficer wachtowy”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przez Gdańską Stocznię „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych). Dz.U. 2016 poz.922. z późn. zm.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się