Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ogłoszenie testowe

Firma testowa PD

  • Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Szprotawa, Żagań, Żary, Gorzów Wielkopolski, Gubin, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Sulechów, Sulęcin, Świebodzin, Witnica, Wschowa, Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą, Słubice

  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00, 15-23, 23-7, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z dostawcami i odbiorcami

  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą 0 Utrzymywanie zapasów magazynowych w celu zachowania płynności produkcji

  • Tworzenie dokumentacji magazynowej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania magazynu i produkcji 0 Udział w inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Uprawnienia i doświadczenie w obsługę wózka widłowego

  • Dobra organizacja pracy

  • Orientacja na współpracę w zespole

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Wykształcenie techniczne - mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dobrze prosperującej firmie

  • Pracę jednozmianową

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

Jesteśmy firmą handlową o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się szerokim zakresem zaopatrzenia dla rolnictwa i przemysłu poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości w obszernym asortymencie.

Przewiń do profilu firmy