Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ogólnopolski Doradca ds. Fotowoltaiki

SOLART sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma SOLART  to grupa doświadczonych menedżerów, której przyświeca wspólna misja – edukujemy i  dostarczamy naszym Klientom ekologicznych rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów za energię elektryczną.

Nasze projekty oparte na najnowszych rozwiązaniach świata OZE, stawiają na rozwój i są w stanie dopasować moc i specyfikę pracy do obecnych i przyszłych potrzeb energetycznych  naszych Klientów. SOLART proponuje kompleksową obsługę związana z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej a także z pozyskaniem stosownego wsparcia finansowego.

Opis stanowiska:

Doradca do spraw fotowoltaiki specjalizuje się w sprzedaży i doradztwie w temacie przydomowych i firmowych elektrowni słonecznych. Każdy z doradców osobiście reprezentuje naszą markę przed klientem, więc wybieramy tylko najlepszych kandydatów.

Oczekujemy:

  • entuzjazmu do wykonywanych obowiązków
  • uczciwości i zaangażowania
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • wysokiej kultury osobistej
  • łatwości nawiązywania kontaktu z klientem
  • umiejętności sprzedażowych
  • komunikatywności
  • otwartego umysłu
  • systematyczności
  • umiejętności obsługi systemów zamówień i projektownia instalacji FW

Oferujemy:

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej w Twoim regionie
  • motywujący system wynagrodzeń
  • szkolenie z podstaw fotowoltaiki
  • cykliczne szkolenia sprzedażowo - produktowe
  • wsparcie w postaci leadów sprzedażowych
  • elastyczne godziny pracy
  • dla wyróżniających się dodatek do samochodu i paliwa
  • wsparcie Menedżera Zespołu w regionie, bądź Szefa Sprzedaży
  • możliwość awansu na stanowisko Regionalnego Menedżera, który prowadzi własny zespół sprzedażowy

Ogłoszenie archiwalne