Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ogólnopolski Kierownik Sprzedaży

GREEN CAPITAL S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Green Capital S.A. jest liderem rynku farm fotowoltaicznych o mocy powyżej 1MW. Nasze instalacje OZE należą do pierwszych wybudowanych na terenie Polski. Dzięki doskonałej znajomości rynku, zasięgowi działania, naszym kompetencjom i wiedzy know-how realizujemy kompleksowo m.in. projekty fotowoltaiczne. Naszą działalnością przyczyniamy się do  rozwoju m.in. sektora OZE oraz zwiększamy świadomość w zakresie odnawialnych źródeł energii i wiążącej się z nimi pozytywnymi aspektami dotyczącymi ochrony środowiska i niwelowania emisji CO2 do atmosfery. W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem: http://www.greencapitalsa.com/

Misją firmy jest promocja zielonej energii i współtworzenie zeroemisyjnej światowej gospodarki opartej na odnawialnych źródłach energii.

Dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE i zaaplikuj już dziś na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • tworzenie, wdrożenie i realizacja strategii sprzedaży
  • rekrutacja i zarządzanie zespołem Regionalnych Kierowników Sprzedaży
  • delegowanie i rozliczanie zadań
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • aktywne dbanie o klientów
  • analizowanie trendów sprzedaży

Wymagania:

  • umiejętności managerskie
  • zdolności analityczne
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Realizację i możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy
  • Udział w tworzeniu strategii sprzedaży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Ogłoszenie archiwalne