Oferta pracy

Ogrodnik - Konserwator Zieleni

TWINS NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.O firmie

3 500‐4 500 zł brutto / mies.
  • Aleksandra Ostrowskiego 9
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

TWINS NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Aleksandra Ostrowskiego 9

Wrocław

Spółka TWINS Nieruchomości sp. z o.o. jako zarządca nieruchomości biurowej przy ul. A. Ostrowskiego 7 i 9 zajmuje się wynajmem powierzchni biurowej i magazynowej. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • utrzymanie i pielęgnacja istniejącego stanu zieleni w tym: koszenie trawy kosą żyłkową, kosiarkami pchanymi i kosiarkami samojezdnymi (traktorkami), nawożenie, korowanie, odchwaszczanie chemiczne jak i ręczne,
  • podcinanie (korekty) krzewów i drzew, podlewanie i wykonywanie nowych nasadzeń
  • obsługa ogrodniczego sprzętu i narzędzi ręcznych oraz spalinowych (nożyce do cięcia żywopłotów, pilarki)

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe kierunkowe (preferowane ogrodnicze)
  • doświadczenie zawodowe związane z utrzymaniem terenów zielonych
  • znajomości zasad użytkowania oraz obsługi sprzętu mechanicznego stosowanych w ogrodnictwie
  • dobra kondycja fizyczna, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę w ramach pełnego etatu
  • narzędzia, warsztat oraz odzież ochronną
  • miejsce parkingowe
  • ubezpieczenie grupowe
  • prace w miłej atmosferze w obrębie dużego założenia ogrodowo-parkowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy