Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ogrodnik

JUNIPREX ZAKŁAD KSZTAŁTOWANIA I REKULTYWACJI TERENÓW ZIELONYCH Piotr Szmatloch

3 1004 000 brutto / mies.
  • Wojska Polskiego 74, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Wojska Polskiego 74

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • troska nad materiałem roślinnym

  • odchwaszczanie, formowanie, przesadzanie roślin

  • ekspozycja materiału roślinnego

  • sprzedaż roślin

  • pielęgnacja roślin i terenów zieleni

  • ocena zdrowotności roslin

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży ogrodniczo-rolniczej

  • rozpoznawanie (znajomość) gatunków roślin

  • umiejętność współpracy z ludźmi

  • dyspozycyjność

  • umiejętność kierowania małym zespołem ludzkim

To oferujemy

  • Stabilna praca

  • rozwój i kształcenie

O nas

Prowadzimy od 1987r. gospodarstwo rolne, zajmujące się produkcją i sprzedażą materiału roślinnego.