Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ogrodnik - Operator maszyn

  • Muniakowice (pow. krakowski), Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PLANTIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

    "PLANTIN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to dynamicznie rozwijające się Gospodarstwo Ogrodnicze działające na rynku polskim i międzynarodowym od 1986r.

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Muniakowice (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:

    • obsługa automatycznej linii do sadzenia roślin
    • konserwacja i kontrola sprawności obsługiwanych urządzeń
    • prace porządkowe związane z magazynowaniem środków produkcji, sprzętu oraz narzędzi
    • przygotowywanie podłoża do roślin
    • bezpośredni kontakt z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • mile widziane uprawnienia do prowadzenia samochodu, traktora i wózka widłowego
    • znajomość obsługi komputera
    • umiejętność pracy w zespole
    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywność, samodzielność w działaniu, zaangażowanie
    • mile widziane doświadczenie w pracy z przemysłowym sadzeniem

    Oferujemy:

    • darmowy dojazd dla Pracowników z Krakowa do Muniakowic
    • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającą możliwość rozwoju zawodowego
    • stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na umowę o pracę)
    • możliwość skorzystania z kart MultiSport
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.