Ogrodnik - Pracownik Fizyczny

  • Gądki (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2017-11-22
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-12-22)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ogrodnictwo wojciech szaj

Firma zajmuje się specjalistyczną produkcją sadzonek chryzantem. Pracujemy w zamkniętym obiekcie - szklarnii. Istnieje od 1981r, zatrudnia 25 osób na stałe i 100 w sezonie (kwiecień - lipiec)

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)
Region: wielkopolskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

poszukuje osób (typ pracy preferowany przez Panie) do pracy w szklarni (obiekt zamknięty). Praca fizyczna przy roślinach - sadzenie, ukorzenianie, podlewanie, pakowanie, wysyłka etc. w miesiącach sezonu, marzec do lipiec, możliwość dużo większych zarobków do 3,5 tys. Praca jednozmianowa 7.00 - 15.00

Adres dachowa 1 Gądki (ulica Szeroka w Robakowie)

Wymagania:
  • wykształcenie podstawowe
  • dokładność, skrupulatność, punktualność, pracowitość
Oferujemy:
  • umowa o pracę 2000 zł netto na ręke - 2770 zł brutto za etat
  • godziny powyżej etatu (w sezonie) 17zl i 19zl na reke w zalezności od ilości h

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się