Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ogrodnik

  • Saline di Volterra, Włochy
  • Pracownik fizyczny
  • 31.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Tuscany Forever jest ekskluzywnym Ośrodkiem wypoczynkowym zlokalizowanym w Toskanii. Naszą Rezydencję odwiedza corocznie ponad 2000 gości z różnych krajów, głównie europejskich. Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków do wypoczynku i unikalnej, przyjaznej atmosfery, w której wszyscy czują się doskonale.
    Rezydencja jest doceniana ze względu na wysmakowane wnętrza, baseny i kort tenisowy a także troskę o najmłodszych - dzieci w różnym wieku, dla których staramy się stworzyć warunki do bezpiecznej zabawy.
    Funkcjonujemy od siedmiu lat, stale rozwijając nasza ofertę. Rozwijamy tez zespól i szukamy wysoko wykwalifikowanego specjalisty na stanowisko:

    Ogrodnik
    Miejsce pracy: Saline di Volterra

    Podstawowe obowiązki:

    • Pielęgnacja dużego ogrodu w Ośrodku Wypoczynkowym (dwie lokalizacje),
    • Wymiana roślin w niezbędnym zakresie,
    • Codzienne podlewanie wybranych roślin (jedna lokalizacja)
    • Konserwacja linii kroplujących,
    • Ewentualne rozwinięcie systemu linii kroplujących,
    • Zakupy (na koszt Villa alle Monache) niezbędnych materiałów, środków ochrony roślin itp.
    • Cięcia pielęgnacyjne roślin,
    • Koszenie trawy,
    • Wykonywanie swoich obowiązków w sposób nie konfliktowy dla wypoczynku Gości Ośrodka,
    • Sporadyczne zastępowanie pracowników technicznych w prostych pracach.

    Oczekiwania:

    • 3-4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ogrodu,
    • Zaawansowana wiedza o rodzajach wymaganiach roślin
    • Pełna gotowość do pracy ok. 7 miesięcy w Toskanii,
    • Prawo jazdy,
    • Wysokie standardy pracy,
    • Doświadczenie w pracy ogrodniczej w klimacie Śródziemnomorskim będzie dodatkowym plusem,
    • Znajomość języka włoskiego lub angielskiego będzie dodatkowym plusem,
    • Dobra komunikacja i współpraca z zespołem.

    Oferujemy:

    • Bardzo ciekawą pracę w najpiękniejszym miejscu w Europie
    • Zakwaterowanie w Ośrodku na koszt Villa alle Monache
    • Wynagrodzenie stosowne do wykonywanych zadań
    • Dobrą atmosferę pracy w małym  ale życzliwym zespole.
    • Standardowe narzędzia pracy ogrodniczej.
    • Samochód (Mercedes Vito) do celów służbowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Dane osobowe są rejestrowane wyłącznie w tym zakresie, który umożliwia realizację celów biznesowych i/lub spełnienie  wymogów lokalnego prawa włoskiego lub polskiego. Wszyscy współpracownicy zobowiązani są przestrzegać tej zasady.

    Dane przetwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami.  Dane nie są  przekazywane do żadnego kraju spoza Unii Europejskiej.

    ZAKRES REJESTROWANYCH DANYCH

    Villa alle Monache rejestruje następujące dane o Klientach:

    1. Imię i nazwisko
    2. kraj zamieszkania
    3. adres mailowy
    4. Adres fizyczny
    5. Numer telefonu kontaktowego

    PRAWA PODMIOTÓW REJESTROWANYCH

    Każda z osób , której dane są rejestrowane może żądać od Villa alle Monache wglądu do tych danych.

    Każda z osób , których dane są rejestrowane może żądać zmiany swoich danych osobowych  w zakresie, który nie będzie miał wpływu na realizację celów biznesowych. Sposób wyrażenia żądania musi być pisemny na adres: Villa alle Monache ; listowny lub mailowy

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.