Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ogrodnik - Sprzedawca

JUCCA Sp. z o. o. Sp. K.

  • Swarzędz

    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • wszelkie prace związane z pielęgnacją roślin,

  • doradztwo w kwestiach związanych z sadzeniem oraz pielęgnacją roślin,

  • doradztwo w zakresie środków ochrony roślin,

  • dbanie o prawidłowa ekspozycję roślin na dziale

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość roślin zewnętrznych lub domowych (w zależności od wybranego działu)

  • preferowane wykształcenie ogrodnicze (średnie lub wyższe)

  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w niektóre weekendy (grafik miesięczny)

  • dobra organizacja pracy

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pełną umowę o pracę

  • świadczenia socjalne (premie, ubezpieczenia)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • pracę z bardzo szeroką ofertą materiału roślinnego z największych europejskich szkółek

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Centrum Ogrodnicze Jucca mieści się w Tarnowie Podgórnym oraz w Swarzędzu Jasinie koło Poznania. Jesteśmy największym Centrum Ogrodniczym w Polsce oferującym Klientom przez cały rok olbrzymi wybór roślin (domowych, rabatowych, ogrodowych), donic, nawozów, artykułów dekoracyjnych, artykułów zoologicznych i wszelkich innych artykułów związanych z domem i ogrodem. Obecnie do naszego Centrum w Swarzędzu Jasinie poszukujemy ogrodników na Dział Roślin Zewnętrznych oraz Dział Roślin Wewnętrznych.

Dział Roślin Ogrodowych, Dział Roślin Domowych

Miejsce Pracy:

Swarzędz Jasin k/Poznania

Przewiń do profilu firmy