Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Okręgowy Kierownik ds. Sprzedaży

  • świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 2018-10-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych w kanale non-retail,
    • Realizacja zadań związanych z rozwojem powierzonego rynku - zadania sprzedażowe, akwizycji nowych klientów, jakościowe oraz egzekucja strategii firmy na podległym obszarze woj. Małopolskie,Śląskie, Podkarpackie i Świętokrzyskie,
    • Codzienna praca z podległym zespołem w rynku (szkolenie, motywowanie, coaching, wyznaczanie celów, kontrola ich realizacji, zarządzanie zmianą, delegowanie zadań),
    • Znajomość i analiza rynku pod kątem: działań konkurencji, trendów konsumenckich, potrzeb klientów,
    • Inicjowanie, kontrola i monitoring akcji promocyjnych,
    • Optymalne zarządzanie budżetem i środkami trwałymi.

    Czego poszukujemy:

    • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w roli kierownika zarządzającego zespołem sprzedaży, w branży FMCG,
    • Sukcesów, w realizacji celów biznesowych i rozwoju ludzi,
    • Mile widziane - doświadczenie sprzedażowe w kanale HoReCa,
    • Bardzo dobrej zdolności planowania i organizowania czasu pracy własnej i podległego zespołu,
    • Umiejętności budowania efektywnego i zmotywowanego zespołu, doświadczenia w prowadzeniu coachingów,
    • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych i negocjacyjnych,
    • Sumienności, zaangażowania i zorientowania na wynik i klienta,
    • Czynnego prawa jazdy kat. B,
    • Gotowości do systematycznych podróży służbowych, na podległym terenie,
    • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Szeroki pakiet szkoleń, możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
    • Młode i bardzo dynamiczne środowisko pracy,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący pakiet sportowy oraz opiekę medyczną.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.