Logo Pracuj.pl

Okręgowy Menedżer Sprzedaży

Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sławoborze (pow. świdwiński)
    Sławoborze (pow. świdwiński), zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym o rozproszonej strukturze
  • realizaca planu sprzedaży na podległym terenie
  • organizacja szkoleń i coaching
  • rozwój biznesu na powierzonym terenie
  • promowanie marki kanałami tradycyjnymi oraz nowoczesnymi
  • budowanie struktury sprzedażowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie poparte wynikami w zarządzaniu sprzedażą i zespołem (min. 2-3 lata)
  • umiejętność pracy przy wykorzystaniu nowoczesnych kanałów online (Facebook, Instagram)
  • silna motywacja do osiągania wyników sprzedażowych
  • ambicja do bycia liderem na rynku
  • wiedza i pasja, którymi potrafisz zarażać innych
  • własna działalność gospodarcza lub otwartość do jej założenia
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • dzień próbny, podczas którego będziesz miał/a szansę przekonać się jak bardzo pasujemy do siebie
  • wysoką jakość wdrożenia na stanowisko Okręgowego Menedżera Sprzedaży
  • współpracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie, dającej piękno i niezależność
  • konkurencyjne wynagrodzenie (część stała i prowizja, której wysokość zależy od Ciebie)
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, coachingu
  • pracę w inspirującym środowisku, wysoką kulturę organizacji
  • zaproszenia na niesamowite, energetyczne spotkania zespołów sprzedaży
  • szansę udziału w ekskluzywnych wyjazdach zagranicznych
  • dodatkowe programy rozwojowe i udział w projektach

Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.

At Avon for over 135 years we create environment where beauty and business meet together. It is not only a very special place to work but first of all, it is a great platform to exchange professional experience with experts from various business areas and markets. Inspiring work, which has an impact on lives of millions of women around the world – it is our promise that we make to our Associates.

Okręgowy Menedżer Sprzedaży, Sławoborze (pow. świdwiński)