Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Oligofrenopedagog - Pedagog specjalny

KROK PO KROKU

5 0006 000 brutto / mies.
  • 3 Maja 14, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

3 Maja 14

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • prowadzenie zajęć rewalidacyjnych

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • sporządzanie Indywidualnych Programów Terapeutycznych

  • współpraca z kadrą terapeutyczną (logopeda, fizjoterapeuta, terapeuta SI, terapeuta Terapii Ręki, AAC)

  • współpraca z rodzicami podopiecznych

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie kierunkowe: oligofrenopedagogika, pedagogika specjalna lub są w takcie studiów również podyplomowych

  • Mają umiejętność tworzenia pozytywnych relacji z współpracownikami,  podopiecznymi i z rodzicami

  • Są kreatywni i pełni zapału do pracy

  • Lubią wyzwania i są odważni

  • Są otwarci na podnoszenie kwalifikacji i czują potrzebę zdobywania nowej wiedzy

  • Docenią pracę w kameralnym, dynamicznie rozwijającym się Ośrodku

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Stałe godziny pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Satysfakcjonujące premie

  • Uczestnictwo w kursach i szkoleniach opłacanych przez pracodawcę

  • Możliwość bezpłatnego korzystania z oferty terapeutycznej pracodawcy

O nas

Ośrodek Rewalidacyjny Krok Po Kroku (Oława, ul. 3 Maja 14) działa od 2016 roku. Rozwijamy się i otwieramy kolejną grupę rewalidacyjną dlatego poszukujemy kandydata na stanowisko:

OLIGOFRENOPEDAGOG - PEDAGOG SPECJALNY

Kadra Ośrodka to fajna, zgrana i współpracująca ze sobą grupa, która stale podnosi swoje kompetencje. Dzięki współpracy tworzymy bogatą ofertę dla naszych podopiecznych. Cenimy kreatywność i pomysłowość. Posiadamy dobrze wyposażone sale terapeutyczne. Pracujemy w przyjaznym środowisku bez barier architektonicznych. Stale uzupełniamy wyposażenie i sprzęt terapeutyczny.

Dysponujemy Salą Doświadczania Świata, komorą hiperbarczyną ,Mikropolaryzacją i wieloma innymi możliwościami prowadzenie rehabilitacji i terapii dopasowanej do potrzeb podopiecznych.

W najbliższej perspektywie planujemy rozwój usług oraz oferty edukacyjnej dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

Jeśli standardowy system pracy nie daje Ci satysfakcji i poszukujesz czegoś nowego, innowacyjnego, dającego możliwość rozwoju i wpływu na organizację pracy, to ten wakat jest dla Ciebie!