Oferta pracy

Visual Merchandising Senior Specialist

Sephora Polska Sp. z o.o.

  • Żwirki i Wigury 16C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie komunikacji z klientem w postaci dekoracji animacyjnych, promocyjnych i markowych w perfumeriach stacjonarnych dla rynku polskiego i czeskiego

  • Koordynacja i implementacja planu animacji tematycznych: Pilnowanie terminów, ustalenie asortymentu na ekspozycje, akceptacja kluczowych aktywności w trakcie animacji

  • Zamawianie elementów dekoracyjnych dla perfumerii w Polsce i Czechach w procesie produkcji we Francji oraz w Polsce

  • Główne tłumaczenia, opracowanie haseł do animacji

  • Kreatywne opracowanie i przygotowanie potrzebnych materiałów dekoracyjnych dla sklepów

  • Przygotowywanie dekoracji promocyjnych na otwarcia perfumerii, CRM i inne

  • Przygotowywanie wzorów komunikacji będących bazą dla pozostałych formatów marketingowych powiązanych z animacją

  • Animacje markowe: Egzekucja i akceptacja projektów dekoracji, zbieranie opisów animacyjnych od marek, uzupełnianie planu animacji we współpracą z dostawcami

  • Sporządzanie książki animacyjnej, wykazu /podziału animacji dla perfumerii oraz redystrybucja plików

  • Wspieranie Managera w realizacji kontraktowych budżetów animacyjnych dla Polski i Czech

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata na stanowisku specjalisty ds. visual merchandising / dekoracji w międzynarodowej firmie retail, bądź agencji reklamowej na stanowisku account’a przy produkcji wystroju/dekoracji

  • Biegła znajomość języka angielskiego, język francuski będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki marketingowe, ekonomiczne lub inne biznesowe

  • Biegła znajomość Excel, Power Point

  • Świetna organizacja czasu pracy i fokus na detale

  • Autonomia w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole, w szybko zmieniających się realiach

  • Kreatywność, „lekkie pióro” oraz proaktywna postawa

  • Mile widziane doświadczenie w branży retail, w sektorze beauty lub fashion, zainteresowanie światem piękna i branżą beauty

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie z branży beauty, lidera na polskim rynku

  • Zdobycie doświadczenia w obszarze marketingu omnichannel (retail i ecommerce) od ekspertów i pasjonatów branży

  • Otwartą komunikację i możliwość współpracy międzynarodowej (szczególnie na linii Polska – Czechy, Polska – Francja)

  • Szeroki zakres benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Rozmowa rekrutacyjna + case study

4

Feedback/oferta

W Sephora mamy możliwość tworzenia wyjątkowego świata beauty. Opieramy swoje działanie o solidną wiedzę i wymianę doświadczeń. Dzięki temu możemy nieustannie rozwijać markę i zaskakiwać naszych Klientów nowymi produktami i rozwązaniami. Dołącz do świata piękna i poznaj świat ekspertów z biura Sephora.

Przewiń do profilu firmy