Oferta pracy

Omnichannel Project Manager

Devire

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Nasz Klient to sieć retailowa prowadząca sprzedaż w salonach stacjonarnych i w kanale e-commerce

 Zakres obowiązków:

  • Realizacja strategicznych projektów łączących zagadnienia z obszaru E-commerce, Retail, Marketingu, Sprzedaży i IT
  • Współpraca w zakresie operacjonalizacji strategii Omnichannel z uwzględnieniem kanałów E-commerce, Marketplace, Retail
  • Współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy ( m.in. IT, marketing, HR, logistyka, contact center)
  • Odpowiedzialność za cele jakościowe oraz terminowość projektów
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie wymaganej dokumentacji projektowej, wyceny prac projektowych, wprowadzanie zmian
  • Współpraca przy tworzeniu procedur i narzędzi projektowych
  • Kontrola efektywności i jakości realizowanych usług przez dostawcę w ramach kierowanych projektów

Twój profil:

  • Klikuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami w branży e-commerce, handlu detalicznego lub dóbr konsumenckich
  • Dobra znajomość rynku Retail, doskonałe wyczucie trendów Omnichannel
  • Certyfikacja w zakresie zarządzanie projektami – np. Scrum, PM w zakresie metodyki Waterfall (np. Prince 2), metodyki Agile
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie komunikacji i negocjacji

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia
  • Realny wpływ na rozwój i działania strategiczne Firmy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji biznesowych

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne