Onboarding specialist

Tutlo Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne podejmowanie kontaktu telefonicznego, mailowego oraz video z Lektorami

  • Wdrażanie zdalne osób dołączających do organizacji na stanowisko Lektor języka angielskiego

  • Tworzenie atrakcyjnych prezentacji i materiałów szkoleniowych ze zmysłem estetycznym (znajomość MS Power Point, Canva, Zoom, Google Meets, ect.), które będą wykorzystywane do rozmów i szkoleń z nowo zatrudnionymi osobami

  • Motywowanie odbiorców prezentacji, zbieranie feedbacków i wsparcie we wdrożeniu współpracownika w formule online

Nasze wymagania

  • Jesteś energiczna/y i potrafisz szybko stworzyć relację z odbiorcą i inicjować kontakt

  • Posiadasz praktykę w planowaniu i organizacji szkoleń/warsztatów online

  • Znasz język angielski na poziomie C1

  • Wiesz jak kreatywnie tworzyć projekty szkoleniowe z nastawieniem na dużą wartość praktyczną

  • Wiedza i umiejętności z zakresu prowadzenia szkoleń, nowoczesnych narzędzi i form wykorzystywanych w szkoleniach

  • Nastawienie na przekazywanie wiedzy

  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną za realizację celów

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy i produktu

  • Stabilną współpracę

  • Biuro w centrum miasta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego

  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami

  • Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole

  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

  • Narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie

  • Swobodną atmosferę i brak dress code’u

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Cześć ! Jesteśmy Tutlo! Zastanawiasz się czym się zajmujemy ? ;)

Prowadzimy platformę interaktywną do nauki języka angielskiego. Co wyróżnia nas na tle innych, to możliwość umówienia nauki "na żądanie" Ciekawie prawda? Brak sztywnych ram. To nasz klient decyduje kiedy chce się uczyć. Dzięki takiego indywidualnemu podejściu mamy już ponad 22000 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z ponad 40 różnych kursów prowadzonych przez 650+ native speakerów i lektorów polskojęzycznych.

Przewiń do profilu firmy