ONE PARAGON - Staż w Dziale Inżynierii i Ciągłego Doskonalenia

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Stanisława Staszica 5

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzymy na kształt doskonałości (ang: paragon) jeden zespół! Nasze wartości to: współpraca (collaboration), poczucie odpowiedzialności (empowerment), pasja (passion) oraz współpraca (service). Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się i podążać razem z nami inżynieryjną ścieżką kariery.

  • Twój zakres obowiązków:

  • czynny udział we wdrożeniach nowych procesów oraz produktów

  • współuczestniczenie we wdrażaniu nowych projektów, maszyn oraz technologii

  • analizowanie problemów technicznych w procesach produkcyjnych (raport A3, problem solving, VSM)

  • proponowanie i poszukiwanie rozwiązań usprawniających nasze procesy

  • nabycie doświadczenia w tworzeniu dokumentacji w oparciu o wytyczne, standardy oraz wymagania branży medycznej

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju, nauki i poszerzania horyzontów

  • ambicja i wytrwałość w dążeniu do celów - chcieć to móc!

  • Student/ka studiów wyższych technicznych

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • pakiet MS Office na poziomie, który umożliwia swobodną pracę

  • chęć pracy w zespole tak wyjątkowym jak nasz

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • wychodzenie z inicjatywami – Quick wins

  • nieustająca chęć poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań

  • praktyczna znajomość programów typu CAD

To oferujemy

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed opłacaną przez Pracodawcę

  • parking na terenie zakładu

  • darmowa kawa