Oferta pracy

Online Advertising Specialist

Grafton RecruitmentO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Online Advertising SpecialistNumer ref.: 9-19-60871

W związku z dynamicznym rozwojem naszego międzynarodowego klienta związanego z obszarem Retail, do łódzkiego SSC poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem w obszarze e-commerce i pracą na stanowisku Specjalisty ds. Online Marketingu.
Zakres obowiązków:

  • planowanie, realizowanie i analizowanie kampanii Google oraz Facebook w celu pozyskania nowych klientów;
  • tworzenie lub wsparcie w tworzeniu angażujących tekstów, grafik i innych materiałów na potrzeby kampanii;
  • identyfikowanie obszarów wymagających optymalizacji;
  • analizowanie trendów oraz sytuacji rynkowej i proponowanie niestandardowych rozwiązań;
  • tworzenie testów A / B i ulepszanie współczynników konwersji;
  • opracowanie strategii PPC;
  • kontrola nad budżetami;
  • współpraca z e-commerce Managerem.

Wymagania

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze marketingu internetowego;
  • umiejętność prowadzenia kampanii Google i Facebook Ads oraz przygotowywania analiz efektywności kampanii;
  • praktyczna znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads;
  • zdolność formułowania wniosków i proponowania rozwiązań;
  • wiedza z zakresu prognozowania budżetu działań marketingowych;
  • umiejętność analizy i prezentacji danych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w środowisku biznesowym;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • proaktywna postawa.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • elastyczny czas pracy (praca w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00-17.00);
  • szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych);
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • ambitne i ciekawe wyzwania zawodowe.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne