Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Online Marketing Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Carpenter Consulting / IMSA Poland jest zaufanym doradcą, uznanych międzynarodowych i polskich firm, w zakresie rekrutacji i budowy kompetencji kadry zarządzającej i kierowniczej. Jako partner międzynarodowej organizacji IMSA International Executive Search, rekrutujemy kadrę zarządzającą w 24 krajach świata.

    Naszym Klientem jest jeden z wiodących dostawców motoryzacyjnych na świecie. Firma zatrudnia obecnie około 208.000 pracowników w 53 krajach, utrzymując się niezmiennie w czołówce w swojej kategorii.

    Na zlecenie Firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za działania digitalowe firmy, w tym SEO/SEM, Google AdWords, social media,
    • przygotowanie i zarządzanie kampaniami marketingowymi on-line – przygotowywanie komunikatów reklamowych, opracowywanie grup docelowych odbiorców, szczegółowe monitorowanie wyników i optymalizowanie kampanii,
    • utrzymanie i rozwój stron internetowych firmy,
    • wspieranie realizacji działań w mediach społecznościowych, m.in. FB, LinkedIn, Twitter i innych,
    • koordynowanie współpracy z dostawcami usług w obszarze e-marketingu, SEO/SEM i innych,
    • wsparcie marketingowe dla poszczególnych departamentów firmy,
    • współpraca z Centralą w ramach działań marketingowych koncernu oraz względem istniejących procedur działania,
    • monitorowanie trendów rynkowych w zakresie online marketingu, wprowadzanie nowych rozwiązań,
    • tworzenie raportów, analiz i badanie efektywności działań online.

    Poszukiwane kompetencje:

    • doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale marketingu / e-marketingu,
    • doświadczenie w przygotowywaniu treści reklamowych i materiałów do stron internetowych,
    • wiedza z zakresu social media, SEO/SEM, Google AdWords, Google Analytics, UX/UI,
    • wykształcenie wyższe,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność kreatywnego myślenia,
    • bardzo dobra organizacja pracy niezbędna w tworzeniu planów, harmonogramów i ich egzekucji,
    • odpowiedzialność i dokładność.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk  ‘Aplikuj teraz’

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133, poz. 883".