Online Marketing Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-11-17
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2017-12-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Carpenter Consulting / IMSA Poland jest zaufanym doradcą, uznanych międzynarodowych i polskich firm, w zakresie rekrutacji i budowy kompetencji kadry zarządzającej i kierowniczej. Jako partner międzynarodowej organizacji IMSA International Executive Search, rekrutujemy kadrę zarządzającą w 24 krajach świata.

Naszym Klientem jest jeden z wiodących dostawców motoryzacyjnych na świecie. Firma zatrudnia obecnie około 208.000 pracowników w 53 krajach, utrzymując się niezmiennie w czołówce w swojej kategorii.

Na zlecenie Firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za działania digitalowe firmy, w tym SEO/SEM, Google AdWords, social media,
  • przygotowanie i zarządzanie kampaniami marketingowymi on-line – przygotowywanie komunikatów reklamowych, opracowywanie grup docelowych odbiorców, szczegółowe monitorowanie wyników i optymalizowanie kampanii,
  • utrzymanie i rozwój stron internetowych firmy,
  • wspieranie realizacji działań w mediach społecznościowych, m.in. FB, LinkedIn, Twitter i innych,
  • koordynowanie współpracy z dostawcami usług w obszarze e-marketingu, SEO/SEM i innych,
  • wsparcie marketingowe dla poszczególnych departamentów firmy,
  • współpraca z Centralą w ramach działań marketingowych koncernu oraz względem istniejących procedur działania,
  • monitorowanie trendów rynkowych w zakresie online marketingu, wprowadzanie nowych rozwiązań,
  • tworzenie raportów, analiz i badanie efektywności działań online.

Poszukiwane kompetencje:

  • doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale marketingu / e-marketingu,
  • doświadczenie w przygotowywaniu treści reklamowych i materiałów do stron internetowych,
  • wiedza z zakresu social media, SEO/SEM, Google AdWords, Google Analytics, UX/UI,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność kreatywnego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy niezbędna w tworzeniu planów, harmonogramów i ich egzekucji,
  • odpowiedzialność i dokładność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk  ‘Aplikuj teraz’

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133, poz. 883".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się