Oferta pracy

Online Marketing Coordinator

Billennium S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii marketingowej firmy.

  • Tworzenie, wdrożenie i koordynowanie strategii SEO dla wszystkich domen firmy.

  • Planowanie i realizacja działań w obszarze content marketingu.

  • Tworzenie treści takich jak: artykuły eksperckie, case studies, infografiki, filmy promocyjne i animacje, poradniki itp. we współpracy z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • Planowanie i realizacja akcji, kampanii marketingowych i działań promocyjnych, w tym projektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2B (w kanałach online).

  • Odpowiedzialność za zwiększenie ruchu na stronie internetowej i podstronach partnerskich.

  • Kreowanie i inicjowanie nowych projektów marketingowych związanych ze wsparciem sprzedaży i budowaniem relacji z Klientami i Partnerami Technologicznymi.

  • Świadome wybieranie narzędzi i zasobów do osiągania celów marketingowych.

  • Analiza kluczowych wskaźników efetywności prowadzonych działań.

  • Raportowanie działań.

  • Współpraca z agencjami marketingowymi.

Nasze wymagania

  • Znajomość kanałów marketingowych i marketingu B2B.

  • Dobra znajomość narzędzi marketingowych i komunikacyjnych.

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne.

  • Umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych.

  • Kreatywne i proaktywne podejście do realizowanych projektów.

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Ciekawą ofertę benefitów (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego, karta multisport).

  • Branżowe platformy e-learningowe.

  • Wsparcie merytoryczne liderów.

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

  • Budżet rozwojowy.

  • Międzynarodowe środowisko projektowe.

  • Elastyczną formę współpracy ( UoP/B2B- dostosujemy się do oczekiwań Kandydata).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 18 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie zatrudniamy ponad 1500 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy oddziały na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur), Kanadzie (Mississauga) oraz Niemczech (Frankfurt).

Przewiń do profilu firmy