Logo Pracuj.pl

Online Marketing Coordinator

Billennium S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii marketingowej firmy.
  • Tworzenie, wdrożenie i koordynowanie strategii SEO dla wszystkich domen firmy.
  • Planowanie i realizacja działań w obszarze content marketingu.
  • Tworzenie treści takich jak: artykuły eksperckie, case studies, infografiki, filmy promocyjne i animacje, poradniki itp. we współpracy z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Planowanie i realizacja akcji, kampanii marketingowych i działań promocyjnych, w tym projektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2B (w kanałach online).
  • Odpowiedzialność za zwiększenie ruchu na stronie internetowej i podstronach partnerskich.
  • Kreowanie i inicjowanie nowych projektów marketingowych związanych ze wsparciem sprzedaży i budowaniem relacji z Klientami i Partnerami Technologicznymi.
  • Świadome wybieranie narzędzi i zasobów do osiągania celów marketingowych.
  • Analiza kluczowych wskaźników efetywności prowadzonych działań.
  • Raportowanie działań.
  • Współpraca z agencjami marketingowymi.

Nasze wymagania

  • Znajomość kanałów marketingowych i marketingu B2B.
  • Dobra znajomość narzędzi marketingowych i komunikacyjnych.
  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne.
  • Umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych.
  • Kreatywne i proaktywne podejście do realizowanych projektów.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Ciekawą ofertę benefitów (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego, karta multisport).
  • Branżowe platformy e-learningowe.
  • Wsparcie merytoryczne liderów.
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.
  • Budżet rozwojowy.
  • Międzynarodowe środowisko projektowe.
  • Elastyczną formę współpracy ( UoP/B2B- dostosujemy się do oczekiwań Kandydata).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 18 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie zatrudniamy ponad 1500 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy oddziały na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur), Kanadzie (Mississauga) oraz Niemczech (Frankfurt).

Online Marketing Coordinator, Warszawa