Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Online marketing manager

PHENOMEN STUDIO Łukasz KruszewskiO firmie

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie kampaniami i stronami www klientów, lejkami sprzedaży oraz widocznością w Google,

  • budowanie zdrowych relacji z zespołem oraz klientami.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji lub po stronie klienta, czyli kompetencje z zakresu generowania kontaktów i wzrostu widoczności stron w Google, a także obsługi narzędzi Facebook Ads i Google Ads. A precyzyjnie: Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, Screaming Frog, Senuto, Semstorm, Majestic, Schema.org,

  • jesteś zdyscyplinowany, uporządkowany i samo-dzielny. Sam podejmujesz konstruktywne rozwiązania; nie czekasz, aż ktoś Cię popchnie,

  • masz focus na każdą wydawaną złotówkę klienta niczym sprawny dyrektor finansowy,

  • umiesz logicznie i analitycznie myśleć, wyciągać wnioski i dawać rekomendacje;

  • już gotowa wiedza bądź chęć zgłębienia marketing automation (zwłaszcza user.com) będzie wielkim atutem!

To oferujemy

  • stała współpraca w formie umowy B2B z progresywnym przychodem,

  • wynagrodzenie 5-7k netto,

  • współpraca w ramach ambitnego studia marketingu,

  • zakres klientów od branży nieruchomości przez edukację, medycynę, fintech do marek osobistych. Projekty obejmujące zarówno kreowanie nowych brandów, jak i prowadzenie już dojrzałych,

  • duża samodzielność i autonomia,

  • praca z zespołem specjalistów w swoich kategoriach (branding, digital, komunikacja)

PHENOMEN STUDIO Łukasz Kruszewski

Szukamy człowieka, który dołączy do nas i po tygodniu będziemy czuć się tak, jakbyśmy pracowali latami, a kampanie klientów poszybują (nie budżetowo a leadowo ;).

Szukamy kogoś, kto potrzebuje zmiany. Rozwoju poza obecną organizacją. Kto urósł już tak bardzo, że firmowy sufit zaczyna wadzić, a wewnętrzna ambicja pcha zaangażowanie w nowe projekty. Trudne, złożone, ale dające frajdę.

Przewiń do profilu firmy