Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Online Marketing Manager

Vitanas24

  • Świdnica, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Wraz z dynamicznym rozwojem struktur firmowych poszukujemy obecnie kandydata/ki na stanowisko:
Miejsce pracy: Świdnica

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy zespołu
  • Analiza aktualnych trendów rynkowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz realizacja strategii PR firmy
  • Planowanie, koordynowanie/kontrola działań marketingowych
  • Budżetowanie
  • Pomiar skuteczności wdrożonych działań marketingowych
  • Dobór odpowiednich narzędzi oraz prowadzenie skutecznych kampanii marketingowych i działań promocyjnych
  • Realizacja celów biznesowych
  • Współpraca z partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze marketingu/ digitalu
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w social mediach oraz stron internetowych
  • Bardzo dobra znajomość VM
  • Digital Marketing
  • Content Marketing
  • SEO
  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Kreatywność
  • Umiejętności komunikacyjne i dbanie o spójność komunikatów we wszystkich mediach
  • Umiejętność tworzenia materiałów marketingowych, znajomość odpowiednich narzędzi oraz zdolność weryfikacji ich efektywności
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych kampanii marketingowych
  • Zorientowanie na cele

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, kreowania nowych pomysłów i nowych rozwiązań

Zapraszamy do aplikowania!

Poznaj nas, zobacz nasze projekty i jak pracujemy
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne