Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Online Marketing Manager

Dr.Marcus International Sp. Z O.O. Sp.KO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów strategii online dla produktów i rozwiązań oraz ich wdrożenie (kanały, formy, sprzedaż, nowe narzędzia etc.), przekładanie potrzeb biznesu na narzędzia w digital

  • analiza wyników działań marketingowych w kanale digital, analiza działań konkurencji oraz trendów konsumenckich, rekomendacje

  • analiza efektywności prowadzonych działań w poszczególnych kanałach komunikacji oraz ich ocena pod kątem wzrostu sprzedaży i udziałów rynkowych, rekomendacje

  • analiza trendów i zachowań grup docelowych w internecie

  • planowanie i nadzór nad budżetem marketingowym-online

  • aktywne budowania pozycjonowania marki oraz raportowanie efektów podjętych działań

  • Rozwijanie nowoczesnych narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż oraz pozyskiwanie klientów

  • Nadzór nad firmami prowadzącymi social media

  • zarządzanie stroną WWW: content oraz nadzór techniczny nad poprawnością działania witryny, rozwój zgodnie z celami biznesowymi

  • Strategiczne planowanie i realizacja kampanii reklamowych (Google Ads i Facebook Ads) / nadzór firmy zajmującej się kampaniami

  • nadzór nad tworzeniem treści w oparciu o zasady optymalizacji contentowej oraz cele biznesowe (SEO)

  • bieżąca współpraca z agencjami SEM, SEO, contentowymi

  • Planowanie kampanii Google Ads w połączeniu z Facebook i Instagram, kampanie e-mailowe

  • Administracja 24/7 kampanii oraz nadzorowanie prac grafików (banery)

  • Realizację projektów z zakresu e-commerce

  • Realizacja celów w oparciu o ROI i budżet / rekomendacja budżetu

  • Tworzenie raportów z przeprowadzenia kampanii (CPC, CTR, koszt konwersji)

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w realizacji działań z obszaru marketingu online w tym Google Ads i Facebook Ads

  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz koordynacyjne, analityczne myślenie

  • Znajomość analizy narzędzi Google Ads, Analytics, FB Ads, LinkedIn Ads i innych narzędzi przydatnych w pracy

  • Kreatywność i zmysł estetyczny

  • Wiedza w zakresie zarządzania marką, budowania wartości marki oraz lojalności klientów wobec marki, pozycjonowania i różnicowania marki.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: marketing, zarządzanie lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wiedza w zakresie e-mail marketingu i marketing automation

  • Znajomość narzędzi monitorujących trendy

  • Znajomość zagadnień z zakresu SEO

  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, panel Google Ads (mile widziane certyfikaty Qualified Google Advertising, Professional, Google Analytics Individual Qualification, znajomość Google Tag Manager)

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Wiesz, czym jest CPM, CPC, CPL, CPS, ROI i znasz zależność między nimi.

  • Kreatywne podejście do analizy danych, wynikające z przyjemności w szukaniu dociekliwych i niestandardowych rozwiązań, ciągłe poszukiwanie nowych możliwości marketingowych

  • Pozytywne nastawienie i energia

To oferujemy

  • Interesującą pracę w wiodącej w swojej branży firmie.

  • Samodzielność i możliwości rozwoju zawodowego

  • Możliwość budowania zespołu .

  • Ciekawą i ambitną pracę w gronie profesjonalistów.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach dla wiodących marek.

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dobrą atmosferę pracy i inspirujące otoczenie.

  • Kursy doszkalające

Dr.Marcus International Sp. Z O.O. Sp.K

Firma Dr. Marcus International Sp. z o.o. sp.k., Al. Wojska Polskiego 2c, 62-800 Kalisz, specjalizująca się w produkcji odświeżaczy oraz kosmetyków samochodowych poszukuje kandydatów na stanowisko

Przewiń do profilu firmy