Ta oferta pracy jest nieaktualna od 507 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SEM Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 25.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opis firmy

    Naszym Klientem jest firma będąca liderem na rynku usług e-comerce przeznaczonych dla branży deweloperskiej. Firmę tworzy młody, energetyczny zespół, który tworzy niezwykłą atmosferę pracy. Koniecznie przeczytaj to ogłoszenie!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    Szukamy samodzielnego wymiatacza do zbudowania całej strategii Online Marketingu firmy

    - realizacja, obsługa i optymalizacja kampanii (FB / INST / GDN / SEARCH) w ramach naszych projektów wewnętrznych
    - merytoryczne wsparcie Działu Sprzedaży (współpraca przy przygotowywaniu ofert dla naszych klientów)
    - współpraca z Dyrektorem Marketingu i PR
    - praca stacjonarna w super biurze w godzinach 9:00 – 17:00

    Wymagania

    - minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z tworzeniem oraz realizają strategii marketingu online
    - doświadczenie w prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii FB, INST, GDN, SEARCH
    - bardzo dobra znajomość narzędzi i ekosystemu Google
    - umiejętność sporządzania syntetycznych raportów wyników kampanii
    - przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla Zarządu firmy
    - zdolności analityczne, niezbędne do formułowania wniosków i precyzyjnych zaleceń
    - otwartość na stałe poszerzanie wiedzy z zakresu social media
    - bezpośrednie doświadczenie w pracy z Klientem

    Oferujemy

    - konkurencyjne warunki zatrudnienia (wysoka pensja),
    - stabilne zatrudnienie wraz z potrzebnymi narzędziami do pracy
    - system benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
    - samodzielność w działaniu
    - pracę w młodym i zgranym zespole w miłej atmosferze
    - rzeczywistą ścieżkę rozwoju zawodowego – awanse
    - możliwość skorzystania z kilku chillout roomów w godzinach pracy, w których znajdują się m.in.: symulator rajdów samochodowych, XBox, gry planszowe, stół do piłkarzyków czy fotel do masażu :)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

    Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Devonshire WARSZAWA
    Al. Jerozolimskie 56C
    00-803 Warszawa
    +48 22 820 93 60
    biuro@devonshire.pl

    Devonshire WROCŁAW

    Ofiar Oświęcimskich 19
    50-09 Wrocław
    +48 797 021 610
    wroclaw@devonshire.pl

    Devonshire POZNAŃ
    ul. Bukowska 12
    60-810 Poznań
    +48 61 865 38 88
    poznan@devonshire.pl

    Devonshire KATOWICE

    ul. Konduktorska 33
    40-155 Katowice
    +48 667 807 408