Oferta pracy

Online Marketing Specialist / Web Developer

Asseco Poland S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie stron internetowych Asseco Poland i Grupy Asseco

  • Merytoryczna opieka nad obszarem Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Linkedin Ads, Tag Manager, Data Studio, Google Search Console

  • Wyszukiwanie i współpraca z dostawcami zewnętrznymi – agencje interaktywne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie (minimum 3 lata) w pracy na podobnym stanowisku

  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie w samodzielnym tworzeniu i prowadzeniu serwisów internetowych

  • Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych na platformie WordPress i Webflow

  • Bardzo dobra znajomość CMS Wordpress, Typo3

  • Doświadczenie w planowaniu i monitorowaniu kampanii internetowych

  • Znajomość rozwiązań marketing automation

  • Praktyczna znajomość narzędzi i technologii wspierających digital marketing

  • Ścisła współpraca z działem marketingu, specjalistami IT oraz innymi działami firmy w celu wdrażania modyfikacji stron

  • Bardzo dobre zdolności komunikowania się

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość Webflow, HTML, CSS, Javascript

  • Umiejętność tworzenia makiet w aplikacji np. Figma

  • Dobra znajomość SEO oraz narzędzi e-mail marketingowych

  • Podstawowa znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)

  • Doświadczenie w pracy dla firm z sektora IT i/lub B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Masz doświadczenie w zarządzaniu i pozycjonowaniu stron internetowych dużych organizacji? Chcesz zwiększać rozpoznawalność produktów oraz marki Asseco w internecie? Jeżeli tak - szukamy właśnie Ciebie!

Praca 100% zdalna lub hybrydowa (biuro w Warszawie przy ul. Branickiego 13)

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy