Oferta pracy

Online Marketing Specialist

Asseco Poland S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój stron internetowych Asseco Poland i Grupy Asseco:

  • Wspieranie technicznie i merytorycznie administratorów poszczególnych serwisów w ramach istniejących już portali internetowych firmy

  • Współpraca z firmami Grupy Asseco w zakresie formy merytorycznej i spójności wizualnej budowanych serwisów i wdrażanych kampanii online

  • Koordynacja prac agencji interaktywnych w obszarze budowy stron, SEO, SEM

  • Przygotowanie materiałów o firmie i jej produktach w internecie w tym aktualizacja oferty i treści umieszczanych w serwisach spółki

  • Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego

  • Merytoryczna opieka nad obszarem Google ADS oraz Google Analytics. Rozliczenia prowadzonych kampanii w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej

  • Marketing Automation (SalesManago) w obszarze online (strony landing page, konwersje na formularz)

  • Kampanie e-mail nastawione na pozyskanie leadów

  • Wyszukiwanie i współpraca z dostawcami zewnętrznymi – agencje interaktywne

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie w realizacji działań marketingowych online

  • Umiejętność przygotowywania założeń serwisów Internetowych (w tym: funkcjonalność serwisu, layout graficzny, elementy UX/UI)

  • Samodzielne prowadzenie serwisów internetowych

  • Doświadczenie w marketingu internetowym (prowadzenie kampanii Adwords, w tym kampanii remarketingowych, optymalizacji stron pod kątem SEO)

  • Bardzo dobra znajomość takich narzędzi, jak: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads, marketing automation, Hotjar, Optimazely etc.

  • Administrowanie serwisami, w tym: zasilanie dostarczaną treścią (platformy Wordpress i Typo3)

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie programistyczne z zakresu HTML,JAVA

  • Podstawowa znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)

  • Doświadczenie w pracy dla firm z sektora IT i/lub B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z managerem

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy