Logo Pracuj.pl

Online Sales Manager – German Market

Tap.TalentO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż miejsca reklamowego dedykowanego dla profilów osób zarejestrowanych na portalu,
  • Rozpoznawanie potrzeb użytkowników i doradzanie w zakresie promocji i reklamy,
  • Wprowadzenie do sprzedaży pakietów VIP,
  • Brak rozmów o tzw. statusie cold calling (!). Rozmowy i spotkania online tylko z użytkownikami,
  • Przygotowywanie ofert pakietowych,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z użytkownikami,
  • Realizowanie planu sprzedażowego,
  • Analiza ruchu na portalu ogłoszeniowym,
  • Spotkania w ramach międzynarodowej grupy sprzedażowej,
  • Opiniowanie działań promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej kilkumiesięczne doświadczenie w sprzedaży (preferowane w sprzedaży telefonicznej, call centre, akwizycji etc.),
  • Asertywność i umiejętność negocjowania,
  • Otwartość w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
  • Umiejętność wykorzystywania dostępnych narzędzi i usług do promowania sprzedaży,
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
  • Wysoki system prowizyjny uzależniony od wyników,
  • Intensywny i kompleksowy system szkoleniowy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę w luźnej, niekorporacyjnej atmosferze,
  • Międzynarodowe środowisko pracy.

Dla naszego klienta, brytyjskiej firmy z główną siedzibą w Holandii, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Online Sales Manager. Klient jest prężnie rozwijającą się marką w sektorze usług reklamy on-line dla klientów w Niemczech, Turcji i Rumunii.

Z uwagi na ekspansję firmy na kolejne rynki oraz dynamicznie powiększającą się bazę użytkowników portalu, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu sprzedażowego na rynek niemiecki.

Jako Online Sales Manager będziesz koncentrował się na rozmowach z użytkownikami portalu i doradzał im w jaki sposób efektywnie korzystać z możliwości reklamowych dostępnych tylko dla zarejestrowanych osób. W praktyce wygląda to tak, że będziesz się kontaktował tylko z użytkownikami portalu – czyli osobami, które zarejestrowały się i przynależą do portalowej społeczności. Ty będziesz decydować o zakresie proponowanego wsparcia, oferowanych dodatkach i reklamie.

Proces rekrutacyjny odbędzie się w formie zdalnej. Dostosujemy się do dostępności kandydata.

Online Sales Manager – German Market, lubelskie