Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

onsite recruiter

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Interesuje Ciebie praca w międzynarodowej firmie? Chcesz reprezentować znaną markę i pracować z językiem angielskim?

    Poszukujemy obecnie rekrutera onsite, który z ramienia Randstad Polska będzie obsługiwał jednego z naszych klientów - lidera w zakresie audytów i doradztwa.

    Nr ref.: /586/04/2019/AR/39753
    Warszawa

    oferujemy

    • umowę o pracę
    • benefity pozapłacowe
    • biuro w centrum Warszawy
    • praca onsite u klienta
    • pracę dla lidera na rynku
    • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
    • pracę w godzinach 8.30 - 17
    • możliwość pracy homeoffice raz w tygodniu
    zadania
    • koordynacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska finansowo-księgowe
    • wstępne rozmowy telefoniczne z kandydatami
    • umawianie spotkań i zarządzanie kalendarzami hiring managerów
    • kontakt z hiring managerami z zagranicy
    • uzyskiwanie informacji zwrotnych po spotkaniach
    • bieżąca aktualizacja informacji z systemie rekrutacyjnym i innych wewnętrznych systemach
    • raportowanie
    oczekujemy
    • min 6 miesięcy doświadczenia w rekrutacji
    • umiejętność wywierania wpływu oraz opieki nad klientem
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
    • dobre odnajdywania się w pracy na systemach
    • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
    • preferowany maksymalny 2 tygodniowy okres wypowiedzenia
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47