Logo Pracuj.pl

Operacyjny Przedstawiciel Handlowy

Wawel SAO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • wiesz co to kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży na Rynku Niezależnym i Nowoczesnym - zapraszamy do zespołu
  • będziesz ustalać i realizować działania mające na celu rozwój sprzedaży produktów Wawel
  • weźmiesz czynny udział we wprowadzaniu do pracy Przedstawicieli Handlowych
  • codziennie dbasz i egzekwujesz odpowiednią ekspozycję produktów
  • nawiązujesz i utrzymujesz kontakty z Klientami
  • jeśli wiesz jak budować pozytywny wizerunek firmy, nie jest dla Ciebie problemem raportowanie zgodne z standardami to znalazłeś pracę dla siebie!

Nasze wymagania

Teren działania: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie.

Od Kandydatów oczekujemy: min. średniego wykształcenia, doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w branży FMCG), zdyscyplinowania, zaangażowania i lojalności wobec pracodawcy. Wymagana znajomość rynku lokalnego oraz czynne prawo jazdy kat. B i badania do celów sanitarno - epidemiologicznych.

To oferujemy

  • będziesz pracował w młodym i zgranym zespole
  • zapewnimy Ci szkolenia do realizowania w każdym kalendarzowym roku pracy
  • damy Ci szansę i możliwość rozwoju i awansu zawodowego poprzez rekrutacje wewnętrzne
  • będziesz korzystał z samochodu służbowego oraz telefonu komórkowego w czasie oraz po pracy
  • będziesz mógł korzystać z benefitów takich jak prywatna opieka zdrowotna, MultiSport i wiele innych
  • jeśli preferujesz otwartą komunikację - to jest to miejsce dla Ciebie!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Operacyjny Przedstawiciel Handlowy, kujawsko-pomorskie