Oferta pracy

Operations Manager

Kanaste

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy działu HR, Kadr, Księgowość oraz Office

  • Nadzorowanie day to day kwestii administracyjnych oraz prawnych

  • Zatrudnienia w podlegających działach

  • Zarządzanie dokumentacją procedur w firmie

  • Tworzenie i realizacja planów w oparciu o długoterminowe cele firmy

  • Działania związane z budowaniem i regularnym przeglądem kultury Here&Now

  • Struktura organizacji

  • Współpraca z innymi działami firmy i podwykonawcami (marketing, logistyka, obsługa klienta)

  • Wsparcie COO w codziennych działaniach operacyjnych

  • Mierzenie efektywności i optymalizacja procesów w/w działów poprzez realizację celów i wyznaczonych KPI

  • Szukanie i wdrażanie innowacji oraz usprawnień w podległych działach

  • Przygotowanie raportów i analiz podległych działów dla Zarządu

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku lub wywodzące się z jednego z nadzorowanych działów

  • Wykształcenie kierunkowe: administracja, hr, zarządzanie zasobami ludźmi i pochodne - opcjonalnie

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Dbałość o szczegóły, które są ważne dla zadowolenia klienta końcowego i wewnętrznego

  • Samodzielność w działaniu, znakomita organizacja pracy swojej oraz zespołu

  • Nastawienie na realizację celów firmy

  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie na rynku Wellness

To oferujemy

  • Samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań na bazie delegacji odpowiedzialności

  • Aktywny udział w rozwoju marki, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w szybko rosnącej branży

  • Dostęp do najwyższej klasy treści i narzędzi rozwojowych, gdyż mocno wierzymy w rozwój osobisty, jako czynnik motywujący do pracy

  • Atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach

  • Dobrą atmosferę pracy, która bazuje na pozytywnych wartościach

  • Praca zdalna lub hybrydowa w biurze w Czechowicach-Dziedzicach

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity pozapłacowe

  • Praca od zaraz na podstawie Umowy o Pracę lub B2B

O nas

Kanaste to szybko rosnąca marka branży wellness, która zrodziła się z idei: „Jak realnie pomóc ludziom w lepszym samopoczuciu?”. Odpowiedź brzmi: trzeba zacząć od znalezienia równowagi. Zainspirowani swoją własną drogą do lepszego życia postanowiliśmy stworzyć markę, która ma realnie pozytywny wpływ na odbiorców i pomaga im w transformacji codziennego samopoczucia. Dziś, po ponad 24 miesiącach obecności w branży, wraz z grupą wyjątkowych ludzi tworzymy produkty najlepsze w swojej klasie i jesteśmy wśród liderów na rynku olejków CBD. Na koniec 2019 roku Kanaste składało się z dwóch osób. Dziś jest nas 22 i szukamy kolejnych 10 wspaniałych osób. Tempo rozwoju jest dla nas bardzo ekscytujące, ale równie ważna jest dla nas dobra zabawa.

Szybki rozwój firmy sprawia, że szukamy utalentowanego (-nej) Operations Managera, który byłby w stanie z sukcesem zarządzać i koordynować operacje firmy, a także wdrażać kolejne rozwiązania w zakresie optymalizacji codziennych procesów.

Szukamy gracza z pierwszej ligi. Zdajemy sobie sprawę, że to wieloznaczne pojęcie. Ale jeśli jesteś taką osobą, to o tym wiesz. Idealny kandydat jest osobą wysoce zmotywowaną, elastyczną, pozytywnie nastawioną i posiadającą doskonałe zdolności komunikacyjne. W Kanaste wierzymy, że podstawą sukcesu jest szczery feedback płynący we wszystkich kierunkach, dlatego liczymy że będziesz osobą otwartą, nie bojącą się przekazywać feedback zarówno swoim podwładnym jak i przełożonym oraz przyjmować go.