Oferta pracy

Operations Manager

Creativestyle Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zabłocie 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Creativestyle Polska Sp. z o.o.

Zabłocie 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za operacyjne zarządzanie działem Magento i jego dalszy rozwój (aktualnie 26 Programistów)

  • Opracowywać i realizować długofalowe plany rozwoju działu we współpracy z zespołem, CTO i Project Managerami

  • Podejmować decyzje o znaczeniu strategicznym i operacyjnym przy uwzględnieniu celu finansowego firmy i kontroli budżetu

  • Wspólnie z zespołem realizować cele biznesowe i misję creativestyle oraz kreować wizję przyszłości i prowadzić zespół w jej stronę

  • Wdrażać i umacniać kulturę pracy zespołowej, współodpowiedzialności i wspólnego celu

  • Aktywnie współtworzyć środowisko kreujące wysokie zaangażowanie i efektywność oraz wspierające samoorganizację zespołów i ich decyzyjność

  • Obserwować, słuchać, przyjmować feedback i na tej podstawie (samodzielnie i/lub wspólnie z zespołem) definiować potrzeby zmian i usprawnień, wdrażać nowe procesy, monitorować ich efektywność, rozwijać i modyfikować według potrzeb

  • Dbać o rozwój członków zespołu: udzielać feedbacku, współtworzyć ścieżki karier i rozwiązania rozwojowe, wspierać wymianę wiedzy, identyfikować potrzeby rozwojowe i na nie aktywnie odpowiadać

  • Motywować, doceniać, monitorować puls zespołu, brać udział w rekrutacji i onboardingu nowych pracowników

  • Dbać o komunikację zespołową i indywidualną, przekazywać informacje, wyjaśniać, odpowiadać na pytania, utrzymywać transparentność, dbać by wszelkie informacje przepływały przez i do zespołu sprawnie oraz by były dla zespołu czytelne i zrozumiałe

  • Promować i przekuwać w praktykę nasze wartości: ciekawość, niezawodność, empatia

  • Współpracować z Leadami Technicznymi, Project Managerami, HR i Zarządem

Nasze wymagania

  • Znasz branżę IT - pracowałeś/łaś w niej jako Lider, Project Manager, Project Owner, Scrum Master, Technical Support Manager lub na innych podobnych i wyeksponowanych na zespół stanowiskach

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem (lub koordynacji pracy zespołu) i wspólnie osiągnęliście widoczne i znaczące sukcesy

  • Wiesz jak promować kulturę pracy zespołowej i współodpowiedzialności za realizację celu

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych, udzielaniu feedbacku, coachingu, motywowaniu i budowaniu zaangażowania zespołu - potrafisz i lubisz to robić

  • Znasz koncepcję przywództwa służebnego (servant leadership) i widzisz się w takiej roli

  • Twoje umiejętności interpersonalne są na wysokim poziomie - potrafisz prowadzić angażujące prezentacje, sprawnie zarządzać czasem swoim i innych, ustalać priorytety, podejmować decyzje, prowadzić efektywny dialog na każdym poziomie organizacji

  • Masz dobrze rozwinięte zdolności analityczne, potrafisz pracować na danych i wynikach finansowych

  • Jesteś asertywny/a, nie boisz się starcia poglądów, potrafisz pracować w środowisku pełnym silnych osobowości, otwarcie wyrażających swoje opinie

  • Jesteś pełen/pełna inicjatywy i energii do działania, kwestionowanie status quo masz we krwi, nie stoisz w miejscu, bo lubisz zmiany na lepsze

  • Szukasz inspiracji dla siebie i innych; problem to nie problem, tylko sytuacja, która jeszcze nie została rozwiązana

  • Masz przynajmniej podstawową znajomość zagadnień IT związanych z programowaniem, tworzeniem stron internetowych, bezpieczeństwem danych etc.

  • Biegle pracujesz z komputerem - potrafisz szybko opanować nowe programy i efektywnie wykorzystywać dostępne narzędzia oraz szybko przyswajać nieznaną terminologię techniczną typową dla procesu wytwarzania oprogramowania

  • Sprawnie i skutecznie komunikujesz się w języku angielskim

  • Dodatkowym atutem będą: doświadczenie w (lub znajomość) zagadnień e-commerce oraz umiejętność pracy z G-Suite, Slack, Jira

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 – 15.00

  • Home office. Świat się nie zawali, jak popracujesz z domu (w aktualnej sytuacji większość z nas pracuje z domów, decyzję biuro vs. dom każdy podejmuje za siebie)

  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 PLN/rok) i kursy językowe. Twój rozwój = nasz rozwój

  • MacBook Pro, wszystkie niezbędne peryferia i wielki monitor

  • Medicover i Multisport Plus (siłownia parę kroków od biura)

  • W biurach: dofinansowanie lunchu, konsole do gier oraz ligę bilardową w godzinach pracy

  • Bardzo liberalne podejście do tego co robimy i dużo zdrowego dystansu

  • Łatwy dojazd - możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Stacja Zabłocie), CEO przylatuje na miotle

  • Przerwa w pracy - możesz grać w bilard, na konsoli, iść na obiad, wyskoczyć na szybką przebieżkę nad Wisłę. Tylko wróć :) Nasze biuro i okolica oferują wiele możliwości

  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie do lunchu w biurze

  • MacBook Pro

  • parking dla rowerów

  • prysznic w biurze

O NAS:

• Jesteśmy polsko-niemiecką agencją e-commerce

• Pracujemy w Polsce, ale nasi klienci pochodzą z rynku niemieckiego

• Mamy biura w Monachium, Krakowie i Rybniku

• Tworzymy polsko-niemieckie zespoły projektowe, pracujemy w języku angielskim

• Jesteśmy oficjalnym partnerem Magento, srebrnym partnerem Adobe, jedynym oficjalnym partnerem SensioLabs w Polsce, partnerem AWS

• Jest nas ponad 70 osób i stale rośniemy

• Pracujemy m mniejszych zespołach w Scrum lub Kanban - zależnie od fazy projektu

• Naszym klientem są zawsze sprzedawcy - nie pracujemy dla innych agencji jako podwykonawca

• Tworzymy bazowe rozwiązanie MageSuite, które publikujemy jako OpenSource

• Korzystamy z PHPStorm, Slack, Blackfire.io, Jira, Confluence

• Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np. Shop Usability Award 2020)

• Tworzymy niebanalne, wymykające się schematom miejsce pracy i udowadniamy, że po sukces można sięgać bez nadęcia i z dystansem

Przewiń do profilu firmy