Oferta pracy

Operations Manager - Technology

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.O firmie

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Ziemowita 10D 71-717 Szczecin

Szczecin

Operations Manager - TechnologyNumer ref.: Nr ref.: 02/2021/ST/T/OMT
Kongsberg Maritime Poland należy do światowej sieci oddziałów KONGSBERG. Specjalizujemy się w usługach oraz sprzedaży rozwiązań dla rynku elektroniki morskiej. Produkujemy i dostarczamy systemy dynamicznego pozycjonowania, automatyki, nawigacji, łączności, detekcji i kontroli załadunku dla jednostek pływających i instalacji typu offshore, zarówno nowobudowanych, jak i tych ‘in operation’. Nasz cel to doskonałość w obsłudze Klientów, którym dostarczamy usługi na najwyższym poziomie i o nieskazitelnej jakości. Bardzo krótko i zwięźle definiujemy swoje miejsce na rynku morskim: jesteśmy zaufanym sojusznikiem każdego kontrahenta!

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu Technology, poszukujemy ambitnego Szefa Operacyjnego. Oferujemy niebanalną pracę w firmie istniejącej ponad 200 lat na rynku. Oferujemy znacznie więcej niż tylko posadę – przede wszystkim stawiamy na rozwój i samodoskonalenie!

Zakres obowiązków:

  • Autentyczny lider zespołu Technology
  • Motywowanie i wspieranie pracowników
  • Stymulacja kultury organizacyjnej oraz norm i wartości opartych na wysokim zaufaniu
  • Odpowiedzialność za zespół oraz procesy i ich bieżące funkcjonowanie
  • Organizacja pracy oraz codzienne zarządzanie zespołem przy współpracy z Team Leaderami
  • Sprawy personalne pracowników (m.in. prowadzenie rozmów oceniających)
  • Bieżąca współpraca operacyjna z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym
  • Optymalizacja działalności operacyjnej i jej rozwój
  • Współpraca z centralą firmy w Norwegii
  • Współtworzenie budżetu jednostki organizacyjnej
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Reprezentacja jednostki organizacyjnej
  • Wsparcie Dyrektora Services & Technology w realizacji strategii dalszego rozwoju

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Wykazujesz optymizm w pracy
  • Nie jest Ci obcy relacyjny model zarządzania i głęboko wierzysz w jego zalety
  • Posiadasz wysokie umiejętności i kompetencje interpersonalne
  • Charakteryzujesz się doskonałą komunikacją i precyzją w działaniu
  • Jesteś fanem pracy zespołowej a jednocześnie doceniasz i pielęgnujesz autonomię
  • Doskonale organizujesz zarówno pracę własną jak i całego zespołu
  • Doceniasz opinie innych i pozytywnie traktujesz różnorodność zdań
  • Posiadasz umiejętność budowania relacji biznesowych oraz personalnych
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli dodatkowo:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe z sektora IT (np. Software House)
  • Posiadasz poparte sukcesami doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym

My oraz nasze produkty:

  • Kongsberg Gruppen - Home | Facebook
  • Kongsberg Maritime (@KOGMaritime) / Twitter

Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy i zostają z nami na długie lata, ponieważ:

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020,
  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów
  • jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • jesteśmy Pracodawcą Pomorza Roku 2018
  • mamy świetną atmosferę w pracy
  • oferujemy atrakcyjne warunki finansowe oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • mamy komfortowe biuro, fajnych szefów i współpracowników
  • inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, kurs norweskiego w siedzibie firmy, online kursy angielskiego i niemieckiego, także dla członków rodziny)
  • wspieramy naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych
  • dbamy o work-life balance
  • pracujemy w elastycznych godzinach
  • wyposażamy pracowników w pełny komplet narzędzi do pracy
  • oferujemy pakiet relokacyjny
  • mamy bogaty pakiet benefitów
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne