Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operations Manager

Eurosearch Consultants

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest globalny lider w branży Automotive.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój zespołu zarządzającego produkcją (ponad 700 osób);

  • Kierowanie działaniami operacyjnymi w organizacji;

  • Zapewnienie efektywnego planowania i wykorzystania maszyn i zasobów;

  • Ustalenie jasnych celów w zakresie poprawy produktywności, realizacja i regularne śledzenie projektów;

  • Utrzymanie zielonych kart wyników klienta i dostaw wolnych od zakłóceń;

  • Stabilizacja produkcji i jakości w strumieniach wartości;

  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing;

  • Przestrzeganie prawa pracy wspierane przez dział HR;

  • Zapewnienie skutecznej komunikacji, promowanie pracy zespołowej i wysokiej wydajności;

  • Doskonalenie kompetencji pracowników operacyjnych poprzez wspieranie i przyczynianie się do systemów szkoleniowych;

  • Wspieranie rozwoju podległych pracowników;

  • Zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi środowiska pracy (IATF16949, ISO45001, ISO14001).

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej / OEM lub Tier 1 lub TIER 2 z co najmniej 5letnim doświadczeniem operacyjnym/ zarządzania produkcją;

  • Doświadczenie w złożonych procesach produkcyjnych i montażowych na różnych poziomach automatyzacji, jak również na liniach montażu ręcznego;

  • Znajomość CIP, Six Sigma i Lean Management;

  • Silne umiejętności analityczne i zdolność do znalezienia rozwiązań dla złożonych problemów;

  • Motywacja do zmian biznesowych i ciągłego doskonalenia;

  • Dobre rozumienie produktu i technologii;

  • Umiejętność zarządzania zespołem;

  • Znajomość języka angielskiego (Fluent English).

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • Praca w organizacji międzynarodowej;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Ciągły rozwój zawodowy;

  • Pracę w ambitnym, zaangażowanym i międzynarodowym zespole;

  • Pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie