Operations Manager

Lisek.app

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami operacyjnymi w podległym regionie

  • Zapewnienie efektywnej współpracy zespołu poprzez budowanie zaufania i szacunku oraz określanie jasnych celów dla pracowników

  • Rozwijanie oraz nadzór nad siecią Liska (monitorowanie KPI, wdrażanie programów naprawczych, etc.)

  • Organizacja łańcucha dostaw do punktów Liska

  • Tworzenie oraz aktualizacja procesów, wdrażanie usprawnień w sieci, inicjowanie nowych rozwiązań

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działalnością operacyjną Liska

  • Przygotowywanie raportów (cyklicznych i ad hoc) na potrzeby zarządzania

  • Kontrola i doskonalenie jakości świadczonych usług oraz wydajności pracy

  • wyznaczanie zadań, rozwijanie, wspieranie i motywowanie podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem/zespołami o profilu operacyjnym

  • Doświadczenie w wymagającym, dynamicznym obszarze biznesowym

  • Skuteczne działanie z silnym nastawieniem na cele biznesowe i doskonalenie procesów

  • Umiejętność budowania, rozwijania i motywowania zespołu

  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu procesów/procedur

  • Inicjatywa, samodzielność i systematyczność

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne

  • Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę

  • Bezpłatny pakiet medyczny w Medicover

  • Samochód służbowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w doświadczonym zespole

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb

  • Dobrą atmosferę i partnerskie relacje

  • Owoce, warzywa i soki w firmowej kuchni

  • Imprezy integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Lisek.app

LISEK.APP – startup na rynku q-commerce, który rewolucjonizuje dostawę zakupów - skracając czas dostawy do 10 minut w oparciu o sieć własnych darkstores.

Przewiń do profilu firmy