Oferta pracy

Analityk w dziale Operacyjnym

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Power Query

  • Power Pivot

  • Oracle Business Inteligence

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało m.in. przygotowanie raportów oraz analiza danych z obszaru operacji, a także automatyzacja wewnętrznych procesów raportowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętności w zakresie analizy procesów biznesowych.

  • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie dostępnych danych.

  • Wiedza z zakresu analizy danych i obsługi systemów informatycznych.

  • Znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową takich jak Power BI,

  • Power Query, Power Pivot, Oracle Business Inteligence.

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w Grupie BNP Paribas.

  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bogaty pakiet socjalny

  • (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, pakiet

  • rekreacyjno-sportowy, masaże biurowe, zajęcia języka angielskiego).

  • Elastycze godziny rozpoczęcia pracy od 8:00-9:00.

  • Możliwość pracy zdalnej oraz wynajęcia samochodu w ramach usługi MTR.

  • Dostęp do platformy Worksmile, AskHenry oraz ofert produktów Grupy BNP Paribas.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Co Cię wyróżnia?

Samodzielność, terminowość, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

Zdolność do myślenia procesowego i analitycznego.

Bardzo dobra organizacja pracy.