Logo Pracuj.pl

Operations Specialist (Lead Management Process)

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i rozwój narzędzi wykorzystywanych do pozyskiwania leadów
  • Monitorowanie jakości pozyskiwanych leadów
  • Monitorowanie procesu deduplikacji leadów
  • Wsparcie projektów w ramach obszaru globalnych operacji
  • Wsparcie operacyjne dla zespołów lokalnych w USA, Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Brazylii, RPA i Meksyku
  • Współpraca z zewnętrznymi kooperantami

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpretacji danych i wyciągania wniosków
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu, agregowaniu i przetwarzaniu dużych ilości danych
  • Doświadczenie w pracy projektowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. C1)
  • Znajomość Excela na poziomie bardzo dobrym
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • znajomość systemu Linux, konsoli (Bash) lub podstaw SQL.

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • Pracę zdalną
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty multisport, darmowe zajęcia online z języka angielskiego
  • Wiele innych atrakcji :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Booksy International Sp. z o.o.

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Operations Specialist (Lead Management Process), zachodniopomorskie