Oferta pracy

Operations Specialist with French

Antal SSC/BPOO firmie

  • Katowice, śląskie
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Antal SSC/BPO

Katowice

Katowice

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku szukamy osób z biegłą znajomością języka francuskiego.

Dział klienta składa się z dwóch zespołów, zajmujących się platformą e-bankingową.

Numer ref.: PRACA W KRAKOWIE

Możesz pracować jako Operations Specialist i wtedy obowiązki kształtują się następująco:

  • przygotowywanie dokumentów dla klienta
  • sprawdzanie poprawności wypełnionych dokumentów przez klienta
  • wpisywanie danych do systemu
  • otwieranie profili bankowych, modyfikowanie ich, usuwanie itp.
  • kontakt z klientem w celu przedstawienia się i pokierowania go w procesie dołączania do platformy
  • współpraca z innymi działami w celu umówienia szkolenia dla klienta

Możesz też dołączyć do drugiego działu na stanowisko Client Service Specialist:

  • pierwsza linia wsparcia klienta biznesowego (głównie mailowo, max 6 telefonów dziennie)
  • obsługa zapytań dotyczących platformy e-bankingowej np. dotyczących zrobienia przelewu
  • rejestracja zgłoszeń w systemie

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego (minimum B2+)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie korporacyjne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • zorientowanie na klienta

Oferta:

  • stabilna praca w ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • ogromne możliwości rozwoju
  • przejrzysta ścieżka kariery

Obecnie praca może być wykonywana zdalnie natomiast docelowo w modelu hybrydowym. Biuro znajduje się w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji - jest dostępny parking samochodowy oraz rowerowy wraz z prysznicami, relax room (m.in. z krzesłami do masażu), game room (dostępne konsole xbox, PS), świeże owoce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub poprzez e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne