Operations Supervisor

FedEx ExpressO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • zarządzaniem pracą podległego zespołu Kurierów
  • optymalizację rejonów kurierskich
  • dbanie o dobry wizerunek kuriera oraz floty samochodowej
  • raportowanie wyników podległego zespołu i kontrole wyznaczonych KPI
  • egzekwowanie wysokiej, jakość obsługi przesyłek
  • umiejętność motywowania podległego zespołu

Profil kandydata

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomość obsługi komputera ( MS OFFICE)
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość topografii Krakowa i okolic
  • dyspozycyjności
  • samodzielnego podejmowania decyzji
  • mile widziane doświadczenie w branży kurierskiej

Biuro FedEx to źródło informacji na temat przesyłki. To tutaj tworzą się Zespoły Ludzi zaangażowanych na każdym szczeblu, których celem jest łączyć wiele czynników i tworzyć łańcuch dostaw. To od nich zależy czy cel zostanie osiągnięty w określonym terminie i miejscu.

Nasza oferta:

  • Umowa
    o pracę
  • Prywatna opieka
    medyczna
  • Karta
    MultiSport
  • Nagrody
    jubileuszowe
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Dofinansowanie
    nauki
  • Szkolenia
    podnoszące
    kwalifikacje
  • Firmowe akcje
    społeczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy