Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GLIWICKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH "GZUT" SPÓŁKA AKCYJNA

    to prężnie rozwijająca się firma z branży produkcyjnej poszukuje osób do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
    • Ustawianie maszyn, wprowadzanie modyfikacji do programów,
    • Programowanie obrabiarki CNC,
    • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów,
    • Obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów,
    • Wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją technologiczną,
    • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

    Zakres wymagań:

    • Umiejętność obróbki CNC w zakresie skrawania (tokarki CNC, centra obróbcze),
    • Umiejętność programowania obrabiarki (Fanuc, Sinumerik)
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz),
    • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
    • Dokładność, dyspozycyjność oraz sumienność,
    • Wykształcenie zawodowe lub średnie,

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na stałe w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne warunki pracy i płacy, premiujące jakość i efektywność,
    • Świadczenia socjalne, Wczasy pod gruszą, Bony świąteczne,
    • Mieszkanie zakładowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wiedzy i doświadczenia,
    • Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków,
    • Możliwość poznania sterowań: Heidenhain, Sinumerik, Okuma, Fanuc,

    Mile widziani:

    • Osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku,
    • Osoby do przyuczenia,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GZUT S.A. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest GZUT S.A. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Robotniczej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.